Użytkownik Tomasz Chilinski napisał:
Aha. Dobra. A powiedz mi teraz tak: User ma 3 przypisane obciążenia: Instalacja 50 zł (22% vat) Miesiąc 1 50 zł (zw) Miesiąc 2 50 zł (zw)
Uparty jesteś :)
Zapłacił fakturę za miesiąc 1. Ma dalej nie zapłaconą instalację i miesiąc 2. Jak to rozliczysz? Jaką stawka vat? Skąd będziesz wiedział co już jest zapłacone a co nie?
Rozliczenie robię wg stawek VAT i wszystko gra - po prostu user będzie miał stany rozbite na wszystkie stawki VAT. Btw. kto pisał SetBalanceZero(...)? Banalnie proste. Robić? :)
Nie rozumiem Cię. Możesz mi powiedzieć jak to widzisz? -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
uczestnicy (1)
-
Marcin Król