Usuwanie administratorow z lms
11 Kwi
2006
11 Kwi
'06
15:12
Witam, otoz po usunieciu adminow z LMS'a, nadal widnieją w tabeli admins, i potem jezeli chce dodac admina o loginie ktory kiedys usunalem, nie mozna..czy reczne usuniecie zbednych adminow z bazy (phpadmin), niewidocznych w LMS'sie jest bezpieczne? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7377
Wiek (w dniach)
7377
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz