6 Kwi
2006
6 Kwi
'06
12:22
Dzień Dobry Mam problem z reload_sh po przejsciu na wersje 1,8.1 , w 1.6 uruchamialem reload_execcmd = sudo /usr/bin/reload_lms.sh reload_type = exec i wykonywal sie skrypt w okienku UI , teraz mam tylko wywolanie skryptu a zadnej akcji nie robi :( prawa do pliku sa wykonywalne i sa ustawione poprawnie, plik jest w tym katalogu (jak dam wszystkim prawa tez nic sie nie dzieje) Czy cos trzeba w UI konfigurowac jeszcze ? Co moze byc przyczyna ze nie chce sie skrypt wykonywac -- Pozdrowienia, Rafał
7387
Wiek (w dniach)
7387
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
R99 na wp