23 Wrz
2004
23 Wrz
'04
19:30
Użytkownik Puchacz napisał: [...]
No, ale do rzeczy. Wpadlem na pomysl stworzenia automagicznego instalatora LMSa, cos na wzor setup.sh z webmina... Wiadomo, czlowiek, a zwlaszcza Admin z natury jest leniwy. Wygladaloby to mniej wiecej tak, odpalamy skrypcik shellowy, a on sprawdza nam wymagania: - czy chodzi Apache - czy chodzi MySQL lub PostgreSQL i jest w odpowiedniej wersji - czy jest w systemie Perl [...] A po co perl? A jak ktoś nie używa skryptów?
-- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7945
Wiek (w dniach)
7945
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król