Re: [lms] stabilizacja 1.9
26 Mar
2007
26 Mar
'07
16:01
A.L.E.C napisał(a):
Przemysław Backiel napisał(a):
Witam,
kiedy można, drogi ALECu, spodziewać się stabilizacji linii 1.9 ?
hmmm... cały czas się stabilizuje, a rc 1.10 może się pokazać w każdej chwili, ale może to być równie dobrze za miesiąc.
to mam jeszcze pytanko bo mam trochę mikro sofciku korzystającego z bazy LMSa czy spokojnie można przerabiac swój sofcik bazując na bazie z 1.9? wiem, ze 1.9 to devel, ale czy można na tym etapie używać go produkcyjnie (brakuje mi obsługi dokumentów, w 1.8 to nie to jakos.., 1.9 jest pod tym względem super) -- Z powazaniem Przemyslaw Backiel _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7033
Wiek (w dniach)
7033
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Backiel