4 Paź
2006
4 Paź
'06
21:11
dziala wam opcja server_encoding w wersji z cvs ? u mnie po upgradzie sa krzaki :( jak jest 1.9.1 (Jumar) wszystko gra. Robert Konopa -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org) Robert CyberM -- Sarocom Network (http://www.sarocom.net) Debian Project (http://www.debian.org)
7202
Wiek (w dniach)
7202
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Robert CyberM