8 Sty
2004
8 Sty
'04
16:24
Witaj detekt, Thursday, January 8, 2004, 4:16:32 PM, napisałeś:
Upusty i rabaty są. ZTCP wystarczy wpisać ujemną taryfę (tak przynajmniej mówił Baset, i tak to miało działać).
ojoj ujena taryfa nie bardzo .. porzynajmniej u mnie wyskakuje czerwone pole bledna wartosc :( ale kiedys mozna bylo bez problemu dodawac taryfy ujemne
ALEC! do tablicy ;) -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8205
Wiek (w dniach)
8205
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król