Czy i jaka jest możliwość, aby zaimportowane płatności (cashimport) można było przekształcić w dowód wpłaty KP? Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47e99280268021402712270!
Albercik wrote:
Czy i jaka jest możliwość, aby zaimportowane płatności (cashimport) można było przekształcić w dowód wpłaty KP?
nie ma takiej opcji, trzebaby w kodzie pogrzebać -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl !DSPAM:47e9fb0820581106414047!
W jaki sposób można uruchomić cashimport z linii poleceń? Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47ea113940341886019037!
Co wieczór tworzy mi się na serwerze z LMS 1.8.9 import z banku (mBank) w pliku tekstowym z ustaloną już strukturą dostosowaną do wymogów LMS'a. Jak zautomatyzować to tak, aby był on za każdym razem automatycznie importowany ? Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47eb8b4d123801804284693!
Witam! W liście datowanym 27 marca 2008 (12:55:39) napisano:
Co wieczór tworzy mi się na serwerze z LMS 1.8.9 import z banku (mBank) w pliku tekstowym z ustaloną już strukturą dostosowaną do wymogów LMS'a. Jak zautomatyzować to tak, aby był on za każdym razem automatycznie importowany ?
Pozdrawiam Piotr
_______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
a jak recznie importujesz te dane? sproboj uzyc crona -- Pozdrowienia, SoNiC !DSPAM:47eb948f134915862520361!
Co wieczór tworzy mi się na serwerze z LMS 1.8.9 import z banku (mBank) w pliku tekstowym z ustaloną już strukturą dostosowaną do wymogów LMS'a. Jak zautomatyzować to tak, aby był on za każdym razem automatycznie importowany ?
Pozdrawiam Piotr
a jak recznie importujesz te dane? sproboj uzyc crona Pozdrowienia, SoNiC
Ręcznie robię to przez stronę : lms -> finanse -> import . Cowieczorny import z banku jest przez crona , ale jak importować tego tekściaka , jeśli wszystko dotyczące importu zawiera się w kodzie php? Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47eba308144864042098162!
Ostatnio zamiast customer_otherip zacząłem używać userpanel. Sęk w tym, że zamiast faktur wyświetlają się puste strony, w customer_otherip było wszystko prawidłowo. Proszę o jakąś sugestię. LMS 1.8.9 Vala, Userpanel 0.1-cvs1.7/1.11 . Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47ebaa07150151844240209!
27-03-08, Albercik <albercik@compus-net.com> napisał(a):
Ostatnio zamiast customer_otherip zacząłem używać userpanel. Sęk w tym, że zamiast faktur wyświetlają się puste strony, w customer_otherip było wszystko prawidłowo. Proszę o jakąś sugestię. LMS 1.8.9 Vala, Userpanel 0.1-cvs1.7/1.11 .
zupgradeuj lmsa i userpanel do wersji cvsowej Pozdrawiam !DSPAM:47ebb073156355862520361!
27-03-08, Albercik <albercik@compus-net.com> napisał(a):
Ręcznie robię to przez stronę : lms -> finanse -> import . Cowieczorny import z banku jest przez crona , ale jak importować tego tekściaka , jeśli wszystko dotyczące importu zawiera się w kodzie php?
kod php rowniez mozna odpalac z crona, od tego jest bodajze php cli Pozdrawiam !DSPAM:47ebb7c6164035862520361!
Witam Mam pytanko a mianowicie chodzi o : <<<Cowieczorny import z banku>>> Robisz go ręcznie?? !DSPAM:47ec175e273095962586004!
Każdy mój mail/konto jest banowane przez P.Chilińskiego, jego złośliwość nie zna granic. Dostosowałem sposób pisania, mimo, że nie raczył wyjaśnić ani poinstruować w którym miejscu popełniam błąd. Zmieniłem po raz czwarty maila i po raz czwarty zostałem zbanowany/moderowany. Czy to się skończy? Co zwycięży : inteligencjia czy złośliwość? Jedyny list, który świadomie raczył wpuścić na listę to życzenia świąteczne i to też po moim apelu.... ja nie mam słów, pierwszy raz spotykam się z takim zjawiskiem. Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47ecae9a227881859716918!
28-03-08, kuba <kuba@compus-net.com> napisał(a):
Każdy mój mail/konto jest banowane przez P.Chilińskiego, jego złośliwość nie zna granic. Dostosowałem sposób pisania, mimo, że nie raczył wyjaśnić ani poinstruować w którym miejscu popełniam błąd. Zmieniłem po raz czwarty maila i po raz czwarty zostałem zbanowany/moderowany. Czy to się skończy? Co zwycięży : inteligencjia czy złośliwość? Jedyny list, który świadomie raczył wpuścić na listę to życzenia świąteczne i to też po moim apelu.... ja nie mam słów, pierwszy raz spotykam się z takim zjawiskiem.
Pozdrawiam Piotr
Załóż se konto na darmowym serwie to cie nie będzie moderował :) moderuje wszystkie konta z twojej domeny ;) Pozdrawiam !DSPAM:47eceb19278976491211187!
28-03-08, kuba <kuba w compus-net.com> napisał(a):
Każdy mój mail/konto jest banowane przez P.Chilińskiego, jego złośliwość nie zna granic. Dostosowałem sposób pisania, mimo, że nie raczył wyjaśnić ani poinstruować w którym miejscu popełniam błąd. Zmieniłem po raz czwarty maila i po raz czwarty zostałem zbanowany/moderowany. Czy to się skończy? Co zwycięży : inteligencjia czy złośliwość? Jedyny list, który świadomie raczył wpuścić na listę to życzenia świąteczne i to też po moim apelu.... ja nie mam słów, pierwszy raz spotykam się z takim zjawiskiem.
Pozdrawiam Piotr
Załóż se konto na darmowym serwie to cie nie będzie moderował :) moderuje wszystkie konta z twojej domeny ;)
Nie do końca. Za każdym razem gdy zmieniałem adres to popisałem kilka listów, aż do zbanowania . Dzisiaj zauważyłem , że jedno z moich kont jest "czyste" , nie jest moderowane ani banowane. Prawdę mówiąc ja mogę tworzyć niezlicznoną ilośc kont a moderator je za każdym razem moderować. Praktycznie zawsze mogę z różnych maili słać przynajmniej jednego posta, ale czy to ma sens? Pozdrawiam Piotr !DSPAM:47eee0a8187128362916074!
uczestnicy (7)
-
A.L.E.C -
Albercik -
Grzegorz Pietrusiów -
kuba -
Michał Gacek -
Piotr N -
SoNiC