Re: [lms] node assingments - od której wersji ?
12 Lis
2007
12 Lis
'07
08:37
widynek wrote:
Witam,
od której wersji w LMS można przyporządkować każdemu kompowi danego klienta inną taryfę ? Jakoś nie mogę się dopatrzeć w changelogu...
1.9.3 w UI, 1.9.4 w demonie, ale jeśli myślisz o upgrejdzie to najlepiej weź 1.10.1, bo nie wiem, czy w 1.9.4 działało to już stabilnie. , -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6802
Wiek (w dniach)
6802
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
A.L.E.C