Re: [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć?
dzieki alek za wsparcie już zwątpiłem przez chwile w słowo pisane. tomek ----- Original Message ----- From: "A.L.E.C" <alec@alec.pl> To: "lista użytkowników LMS" <lms@lists.lms.org.pl> Sent: Sunday, November 04, 2007 7:09 PM Subject: Re: [lms] Autowylogowanie - jak wyłączyć? Iwona Rosin pisze:
Nie wiem jak tam było w poprzdnich wersjach ale w 10 wyłącz opcje w konfiguracji i powinno zalatwic sprawe
nie prawda, jeśli usuniesz, to zostanie przyjęte domyślne ustawienie 600 sekund, to samo gdy się ustawi 0. -- Aleksander 'A.L.E.C' Machniak http://alec.pl gg:2275252 LAN Management System Developer http://lms.org.pl _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
uczestnicy (1)
-
Tomasz Ośko Computer Vision