Re: [lms] wysyłanie korekt
11 Paź
2007
11 Paź
'07
18:05
jpk pisze:
poszperaj dalej....
No... bo jak ostatnio grzebalem (nie mam pod reka prepisu), to FV korygujaca na uslugi telekomunikacyjne nie musi byc opatrzona podpisem (vide komorki). -- Pozdrawiam Krzysztof A. Michalski MaxCon _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6835
Wiek (w dniach)
6835
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Sarenka