Re: Re: [lms]: Ogólnie o systemie.
On Sun, Jul 11, 2004 at 09:55:31PM +0200, Dawid Wójcicki wrote:
Dzięki serdeczne. Co prawda pomiędzy ociekającymi bluzgami i sponiewieraniem ochłapami chamstwa jakoś udało mi się już mniej więcej zorientować, że będzie to (c), ale i tak dzięki! ;))
Sugeruję zabawę nie wersję niestabilną a stabilną (sam to już przerabiałem :/) i na dzieńdobry bez daemona - powinno być łatwiej gdyż przykładowe pliki są (i jakieś dodatkowe skrypty też - osobiście używam lms-mgc + skrypt własnej roboty do wrzucania w odpowiednie regułki dla htb.init -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat