Re: Problem z userpanelem i FVAT w formacie pdf
-=ReYu=- napisał(a):
IE wyswietla takie krzaki, zamiast PDF'a.
%PDF-1.3 %âăĎÓ
1 0 obj << /Type /Catalog /Outlines 2 0 R /Pages 3 0 R /ViewerPreferences 8 0 R >> endobj 2 0 obj << /Type /Outlines /Count 0 >> endobj 3 0 obj << /Type /Pages /Kids [6 0 R 21 0 R
zlib compression
He, dobre a do PDFa zaglądałeś kiedyś? Łukaszu, ja bym radził sprawdzić nagłówki jakie wysyła Twój serwer. Jeśli na demie działa dobrze, to wina leży po stronie nagłówków (IE zresztą jest pod tym kątem spieprzone, jako że ma bug pod który trzeba specjalnie łatać kod). -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
uczestnicy (1)
-
Marcin Król