Re: userpanel - bledy w bazie po przejsciu na 1.8
30 Mar
2006
30 Mar
'06
16:56
Krzysztof Tarnowiecki napisał(a):
Pojawilo sie to po przejsciu z 1.6.1 (pośrednio przez 1.6.6) wczesniej wszystko było ok. Grzebac w bazie czy cos przeoczyłem w dokumentacji ?
W jaki sposób przeprowadziłeś upgrade? Napisz dokładnie. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7392
Wiek (w dniach)
7392
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król