Re: [lms] Opłaty stałe - założenia bazy danych
7 Sty
2004
7 Sty
'04
10:53
Witaj A.L.E.C, W Twoim liście datowanym 7 stycznia 2004 (10:26:11) można przeczytać:
Mam zamiar się za to zabrać, proszę sugestie na temat moich założeń odnośnie bazy danych.
create table payments ( id name //czy jest potrzebne? wierzyciel //ach, gdzie ten słownik :) value period //jak w assignments at //jak w assignments comment );
Najpierw naprawa CVS'a, coś się spieprzyło. Nie widzi moich commitów z ostatnich kilku dni :-( Więc wstrzymajcie się z commitami jakimikolwiek. -- Pozdrowienia, Łukasz Jarosław Mozer
8203
Wiek (w dniach)
8203
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer