Demon i dwie bazdy danych
26 Mar
2007
26 Mar
'07
13:47
Witam. Czy ktos przerabial juz temat replikowanego mysqld? Zakladam ze dzialaja sobie dwa serwerki mysqld, drugi jest replika pierwszego. Na drugim tez dziala sobie domenka lms2. Powiedzmy ze pada totalnie pierwszy serw (spalił sie), personel zaczyna korzystac z lms2, ale czy jest jakas mozliwosc aby demony na routerach automatycznie probowaly laczyc sie z replika w razie padu pierwszego serwerka? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7033
Wiek (w dniach)
7033
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz