28 Lut
2005
28 Lut
'05
13:49
Co to jest to EDI to nie wiem. Ale bezpieczny podpis w .pl jest nie
Może to tak naprawdę EDI=EDIFACT? (ISO 9735-1) albo skrótowo opisany inny format elektroniczny (choćby i oparty na XMLu) Cracket
7787
Wiek (w dniach)
7787
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
marcin