Re: lewe podlaczenie do Lanu
18 Cze
2004
18 Cze
'04
01:53
-----BEGIN PGP SIGNED MESSAGE----- Hash: SHA1 pbern@pbern.biz wrote: | niom u mnie w sieci 90% nie chce mi si wierzy, |eby wszyscy zapBacili za upgrade, pewnie wliczasz w[ciekBych piratów ;) - -- Pozdrowienia Adrian Smarzewski -----BEGIN PGP SIGNATURE----- Version: GnuPG v1.2.4 (GNU/Linux) Comment: Using GnuPG with Mozilla - http://enigmail.mozdev.org iD8DBQFA0i7tgnuWEmthbpURAn7qAJkBoJerqqX2sCR0eJ73+xV/1jPcoACdGvNp xgfDHQLF/A0y4+6lddGf2N4= =AQrT -----END PGP SIGNATURE-----
8041
Wiek (w dniach)
8041
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Adrian Smarzewski