Re: [lms] 1 lms i 2 serwery
19 Wrz
2007
19 Wrz
'07
19:04
vollandnet pisze:
niestety w dalszym ciagu nadal nie moze sie komunikowac z serwerem zrobilem tak jak mi podales a nadal generalnie ten sam problem
nic wiecej nie przychodzi mi do glowy, u mnie to dziala, jesli logi nic nie mowia to nie jestem w stanie bardziej pomoc. -- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM_@go2.pl] _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
6851
Wiek (w dniach)
6851
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
tdabek@go2.pl