2 Lut
2005
2 Lut
'05
00:41
Witam! jest pytanie jak zmodyfikowac - lub czy nie dalo by sie czego takiego zrobic na stale : dodajac opis wplaty chce miec po opisie dodatkowy wpis czyli np : wpisuje : "Wpłata za miesiac styczen" , a mam w opisie "Wpłata za miesiac styczen - dziekujemy" Jak dodac to "dziekujemy" ?? Maciek.
7811
Wiek (w dniach)
7811
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Maciej Krok