19 Lut
2004
19 Lut
'04
12:12
Witaj lms! Jestem w stanie załatwić salę na ~ 20 osób. Na bank na sobotę 28.02 (niedziela odpada bo ja pracuję ale może bym dał radę przenieść się, albo spotkalibyście się beze mnie). Sala byłaby od 13 do 18, spotykamy się? A! I może piątek jeszcze by się udało, ale tutaj to nie mam zielonego. Co jeszcze. No, oczywiście w warszawie ;-) Oczywiście każdy kto chciałby przyjechać musiałby się zaannsować, więc krótka piłka. Do dzisiaj do wieczora muszę podjąć decyzję. P. -- Pozdrowienia, Łukasz Jarosław Mozer
8159
Wiek (w dniach)
8159
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer