On Wed, 22 Feb 2006 14:01:40 +0100, Matys Łukasz wrote
To zalezy, ja zrezygnowalem ze statystyk, bo wkurzalo mnie czekanie na backup 5 min...Obecnie wykonuje sie w 3 sekundy...wiec ustaw sobie na np: 10 minut...i wykonaj backup, zmierz jak dlugo
ok, se policze. zreszta, to nei przeszkadza, jedynie jakos tak funkcjonalnie :) przeciez i tak sie wykonuje, a backup to ja robie i tak codziennie replikacje całego mysqla na inny serwer :)
sie robil...i dopasuj ;-) BTW-rozumiem ze ta maszyna to nie jest jakis serwerek z kontami dla klientow z php...bo wtedy to ostroznie ze wszystkim ;-) Pozdrawiam.
no jest niestety. ale tylko teoretycznie, praktycznie nikt nie korzysta :) -- - gildor gg:2095105 Moto? Zielone ale niebieskie 9 z '99 http://gildor.riders.pl
uczestnicy (1)
-
Mariusz Walczuk