Re: poszukiwani testerzy do nowego daemona
6 Lis
2003
6 Lis
'03
22:32
Hello pbern, Thursday, November 6, 2003, 10:19:06 PM, you wrote:
On Thu, 6 Nov 2003, A.L.E.C wrote:
Jest w CVS (/lms/daemon) dostępna wstępna wersja nowego daemona, obsługująca bazy MySQL i PostgreSQL, napisanego w C. Na razie pracuję nad tym sam z Lexx'em. Przydałby się jeszcze choć jeden chętny do potestowania. oki... moge potestowac... jest tam juz cos ala naliczanie oplat???
Narazie nie ma. Są tylko te moduły co były w daemonie mtega. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8264
Wiek (w dniach)
8264
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król