On Sat, Apr 23, 2005 at 02:26:14PM +0200, Paweł Kurczak wrote:
Nie mogę się doszukać wątku , czy było już że przdałoby się przy wybraniu rozlicz dokument , możliwość drukowania KP ? u mnie są do
wystawiasz faktury przelewowe, a później ktoś płaci gotówką, to musisz wystawić Dowód wpłaty, bo inaczej tego nie zaksięgujesz.
Było poruszane z 5 razy już (jeśli nie więcej) chętni do posiadania KP w lms są, chętni aby to zrobić/przysponsorować -- brak. Aha, jest lista lms-support, tam można kierować "zlecenie zrobienia czegoś". Aha LMS na razie ma się do księgowości jak ja do operatora koparki (widziałem kiedyś koparkę !) kd. -- Krzysztof Drewicz Podsłuchane na pogrzebie: "Wiem, że to niezręcznie pytać o takie rzeczy w tej chwili, ale przypominasz sobie, żeby on kiedykolwiek wspomniał coś o kodzie źródłowym?" --- Charles Addams
uczestnicy (1)
-
hunter@mimuw.edu.pl