12 Lis
2006
12 Lis
'06
20:40
Robert CyberM napisał(a):
Dnia niedziela, 12 listopada 2006 17:10, Przemysław Backiel napisał:
Witam,
czy ktoś odpalił redirectora na squidzie 2.6? wpisy wyglądają inaczej.. może się ktoś podzielić jak odpalił tego redirectora bądź, poda wędkę do opisu, jak odpalić redirectora na squid 2.6 squid z paczki debianowej Version 2.6.STABLE4 przyjmuje stare wpisy. generalnie zmienialem chyba tylko 2 wpisy w konfigu dotyczace proxy (transparent), reszta zostala stara i wszystko dziala choc w nowym templacie konfiga wyglada calkiem inaczej i starych wpisow zwyczajnie nie ma. heh, starych wpisów nie zrobiłem :) jutro w takim razie testing :)
-- Z powazaniem Przemyslaw Backiel
7165
Wiek (w dniach)
7165
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Backiel