On Thu, Jan 25, 2007 at 11:25:45PM +0100, Artur Zabroński wrote:
Dnia czwartek, 25 stycznia 2007 13:06, Przemysław 'Repcio' Gubernat napisał:
Tak bardziej rozbudowany LMS.. jak tak patrzę na główną funkcjonalność to po prostu jest zmodyfikowany LMS + zmieniona grafika.
No mapka urządzeń jest bardzo podobna. Przydałoby się tym zająć, to by oduczyli się złodziejstwa.
Popatrz chodziażdy w następujące menu: Taryfy (tutaj Usługi) Sieci Osprzęt sieciowy To tak z szybkiego przeglądnięcia WWW. Kod strony jest przepuszczony przez "zaciemniacz" :/ Ale wykonali kawał solidnej roboty w dopisaniu swojej części kodu... gdyby tylko nie "zapomnieli" dodać informacji o oryginale :/ -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | _API Internet_ A. Stolarczyk i P. Gubernat Spółka Jawna | | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat