4 Kwi
2005
4 Kwi
'05
15:27
Tomasz Fido napisał(a):
On Sun, Apr 03, 2005 at 01:56:56PM +0200, Tomasz Fido wrote:
mam problem ze skonfigurowaniem fpinga, tj skonfigurowałem zdaje się [fping] ; networks = temp_file = /etc/fping_hosts
kompy w sieci na pewno odpowiadają na pingi. Problem w tym, że fping się uruchamia, ale nigdzie nie widać jego efektów. Może to wina tego, że sprawdz czy masz suida na fpingu, jesli tak to sprawdz ustawienia pam'a
/etc to nie jest wlasciwe miejsce na pliki tymczasowe. lepiej daj /var/run albo cos w tym rodzaju dla su (grupa wheel itp) albo skonfiguruj sobie sudo i odpalaj fpinga w ten sposob.
Pozdrawiam Tomasz Fido
Grzegorz Stanislawski PS. masz kultowe nazwisko ;-)
7754
Wiek (w dniach)
7754
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Grzegorz Stanislawski