27 Mar
2007
27 Mar
'07
13:32
Dnia 27-03-2007, wto o godzinie 13:26 +0200, Matys Łukasz napisał(a):
Mam w LMS;ie czesc klient z naliczaniem 5-tego kazdego miesiaca, a czesc 1-szego...jak wszystkim ustawic naliczanie na 1-go kazdego miesiaca za jednym machnięciem?;-)
Było i chyba sam odpowiadałem ;-) UPDATE assignments SET at = '1'; -- Pozdrawiam, Artur _______________________________________________ lms mailing list lms@lists.lms.org.pl http://lists.lms.org.pl/mailman/listinfo/lms
7032
Wiek (w dniach)
7032
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Artur Zabroński