Re: Dziwny problem z tc na jednym serwerku
29 Wrz
2006
29 Wrz
'06
13:04
Witam, doszedlem do kolejnych wnioskow...konkretny ruch na pewno trafia do dobrych widelek...ale serwerek zle liczy przepustowosc... Mieliscie kiedys cos takiego ze ustawiacie download: 32kbit a leci sobie np 5-6 kilobajtow/s - albo ustawiam sobie 512kbit a leci do mnie jakies 500kilobajtow/s? - albo ustawiam sobie 1024kbit a leci do mnie jakies 1000kilobajtow/s a powinno 128 ? Czy to mozliwe ze np procesor jest za nowy, i cos tam nie gra do konca z jakimis timerami itp? Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7208
Wiek (w dniach)
7208
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz