LMS 1.8.2 i wyrownanie poczatkowego okresu niepelnego
17 Maj
2006
17 Maj
'06
23:40
Witam! Czy w wersji 1.8.2 jest taka opcja w zobowiazaniu klienta? Posiadma wlasnie u siebie 1.8.2 ale tego nie widze. Czy mam blad czy to dopiero jest w 1.9.x ? --- Pozdrawiam Tomasz Dąbek [Thomas] [gg: 14553 mail: tdabek_NOSPAM@go2.pl]
7342
Wiek (w dniach)
7342
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Thomas D.