Re: ID klienta i pin na fakturze
oczywiscie :-) recznie dodawac PIN dla paru tysiecy klientow to srednia przyjemnosc... troche nie bardzo wiem jak zorbic to automagicznie jakos :) pozdrawiam ----- Original Message ----- From: "Robert Rakowski" <bobycob@dream.net.pl> To: <lms@lists.rulez.pl> Sent: Saturday, December 02, 2006 10:00 PM Subject: [lms] Re: ID klienta i pin na fakturze Dnia 02-12-2006 o 21:37:04 ICE <icegoranet@o2.pl> napisał(a):
a co zrobic jelsi niektorzy np. nie maja pinu a ja koniecznie chce miec numer klienta na fakturze ? dodam ze faktur co miesiac mam dosc sporo (>4000)
czy coś stoi na przeszkodzie aby dodać im ten pin -- pozdrawiam Robert Rakowski __________ NOD32 Informacje 1897 (20061201) __________ Wiadomosc zostala sprawdzona przez System Antywirusowy NOD32 http://www.nod32.com lub http://www.nod32.pl
uczestnicy (1)
-
ICE