19 Lut
2004
19 Lut
'04
13:00
Witaj Rafal, W Twoim liście datowanym 19 lutego 2004 (10:39:03) można przeczytać:
Podeslijcie mi logo LMS'a w formacie 83x83. Umieszcze je na stronie interblocku. Przynajmniej w ten sposob bede mogl wesprzec teraz projekt. MOze zainteresuje sie nim jakis nowy, moldy majacy czas programista/administrator :)
Logo powiadasz... Ekhm... Przejżyj archiwum ile czasu mineło zanim znaleźliśmy ikonki, dotychczasowe logo, etc ;-) -- Pozdrowienia, Łukasz Jarosław Mozer
8159
Wiek (w dniach)
8159
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Jarosław Mozer