7 Wrz
2003
7 Wrz
'03
12:22
Witam... w manualu napisane jest ze w glownym oknie lms`a powinienem miec takie cos jak 'statystyki'. Jednak tego nie ma... mimo ze mam najnowsza wersje z cvs`a, uaktualniona baze... itd... :) Pozdrawiam Pawel Bernadowski GG 3377, email kontakt@pbern.biz
8324
Wiek (w dniach)
8324
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
pbern@pbern.biz