Re: generowanie dhcp dla osprzetu sieciowego
31 Mar
2006
31 Mar
'06
00:52
Dzień Dobry , tak, ale jezeli dasz tam opcje podlaczony ,to powinien chyba miec ? -- Pozdrowienia, Rafał W Twoim liście datowanym 30 marca 2006 (23:55:20) można przeczytać: MŁ> R99 na wp napisał(a):
Dzień Dobry
Czy osprzet sieciowy (posiadajacy IP) jest tak samo traktowany jak stacje koncowe przy generowaniu regul dhcp/firewall-a , mam objaw ze klienci sa w liscie , a osprzet nie
MŁ> Domyslnie sprzet dostaje IP, ale nie ma dostepu do neta. MŁ> Matys Łukasz MŁ> mobile: (+ 48) 504257944 MŁ> gg: 6808288 MŁ> msn: lukasz@e-matys.com MŁ> -- MŁ> No virus found in this incoming message. MŁ> Checked by AVG Free Edition. MŁ> Version: 7.1.385 / Virus Database: 268.3.3/296 - Release Date: 2006-03-29 --
7391
Wiek (w dniach)
7391
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
R99 na wp