28 Lis
2006
28 Lis
'06
14:15
Jeśli chcesz to zrobić tanio a zarazem solidnie to polecam zlecić w drukarni wydruk czystych blankietów wpłat oczywiście pociętych i nadrukowywać dane klientów samodzielnie :) . przykład : http://www.ksknet.pl/druk-wplaty.jpg Druki przychodzą z drukarni a my nadrukowujemy laserem potrzebne informacje dla każdego klienta poprzez druk seryjny z bazy danych :) Jeśli takie rozwiązanie ci odpowiada to może jakos plik RGB uda mi się wyciągnąć. Ale w tej sprawie to juz prywatnego maila prosze :) Pozdrawiam Łukasz
7146
Wiek (w dniach)
7146
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Łukasz Biedroński