2 Lut
2005
2 Lut
'05
12:58
A czy ktoś robił lms (daemona) na Debianie, są jakies kłopoty ?? KL Paweł Rohde napisał(a):
Dnia 2005-01-31 17:28, Użytkownik Krzysztof Lewandowski napisał:
Zamierzam robić wszystko na flashu. Komputer sądzę że będzie dość mocny, chyba że uda się wszystko uruchomić na jednopłytowcu WRAP z procesorem 266 MHz Geode National SC1100. Narazie szukam odpowiedniej dystrybucji i potestuje na PC.
Ja mam na flashu 32MB routery. Tylko że nie mam tam perla, lms'a. Dystrybucję ustawień robię via ssh.
-- Krzysztof Lewandowski - krzysiek@lca.pl Oficjalny Portal Miasta Legnicy - www.lca.pl 59-220 Legnica, ul. Pomorska 56 tel. (76) 866 49 11 biuro@lca.pl Nie odpisuje na listy pisane w HTML
7811
Wiek (w dniach)
7811
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Krzysztof Lewandowski