18 Cze
2005
18 Cze
'05
17:12
KubaTyszko <kuba@lbl.pl> napisał(a) :
ztcw to w 1.6 mapa jest domyslnie robiona we flashu zamiast obrazka, doinstaluj sobie MING do PHP
hmmm... zainstalowałm MING i teraz pojawia się pusta grafika flasha.
7677
Wiek (w dniach)
7677
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
hadd@tenbit.pl