T-script generowanie pliku
14 Lis
2006
14 Lis
'06
23:23
Witam, za pomoca t-scripta generuje sobie pliczek dla serwera pppoe wg schematu: ## login * haslo adres_IP ## Skrypt wyglada tak: { for (r=0; r<number(NODES); r++) }\ {NODES[r].name}\t\t*\t{NODES[r].passwd}\t{NODES[r].ip} {/for}\ Chcialbym aby ten skrypt generowal do pliku tylko takie hosty, ktore maja ustawione haslo w bazie...czy ktos ma pomysl jak to zrobic? P.S-w jaki sposob wygenerowac hasla dla wszystkich hostow w calej bazie? (mowa o LMS-1.6.8). Pozdrawiam. -- Matys Łukasz mobile: (+ 48) 504257944 gg: 6808288 msn: lukasz@e-matys.com
7165
Wiek (w dniach)
7165
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Matys Łukasz