Witaj Grzegorz, GS> obrazek bardzo fajnie wyglada tylko ma nastepujace wady: GS> 1. nie wiadomo jak go przechowywac: czy blob w bazie (zle bo baza GS> puchnie) czy na dysku a w bazie tylko path czy url (tez zle bo sie lubi GS> to rozsynchronizowywac) A ile jest tego sprzetu zeby baza miala puchnac, nie wiem jak inni ale u mnie moze sa z 3 rozne typy switchy, 3 typy radii itp, zaledwie kilka obrazkow GS> 2 zajmuje duzo miejsca na ekranie i powoduje ze strona sie wolniej GS> otwiera (pewnie bys to docenil gdybys mial kilka zdalnych sieci na GS> dslach do zarzadzania) Moze gdzies w lmsie dodac mozliwosc wylaczania wyswietlania? GS> 3, jak znam zycie to w takim polu beda ladowaly gify zerzniete z neta GS> (ze stron producentow) a nie rzeczywiste zdiecia sprzetow Bo te sa najladniejsze GS> 4. O ile bedzie cokolwiek do tego pola ladowalo bo jak znam zycie nikomu GS> nie bedzie sie chcialo trudzic z przygotowywaniem obrazka do wstawienia GS> bo przeciez to .. No tak... GS> 5. tak naprawde niczemu nie sluzy (poza jednorazowym popisaniem sie GS> przed kims albo przygotowaniem ladnego screenshota takiego jak te ktore GS> widzielismy ostatnio na ebayu i allegro) przyjemniej by to wygladalo GS> Grzegorz Stanislawski Tak w ogole to moze temat zdjec niech juz bedzie zamkniety, bo to mial byc bajer. Tak na powaznie to jesli bedzie dodane pole z grarancja i ew. miejscem zakupu to juz bedzie dobrze. GS> PS ciekawe czemu nie wymysliles pola z kopia faktury zakupu i karty GS> gwarancyjnej. bylo by praktyczniej - search w bazie a potem na drukare ;-) ;) Z tego co sie dowiedzialem od alca z dorobieniem gwarancji nie uda sie wyrobic przed 1.6. Wiec trzeba bedzie poczekac. -- Pozdrowienia, Maciej mailto:lms@inetcafe.eu.org
uczestnicy (1)
-
Maciej Piekielniak