24 Kwi
2004
24 Kwi
'04
13:04
Użytkownik Adrian Smarzewski napisał:
Marcin Król wrote:
To się kłuć. Pokaż mi moje oświadczenie w którym napisałem że dokumentacja jest na GPL.
wystawiłeś ją publicznie z dołączoną treścią licencji GPL. Teraz udowodnij, że złamałem prawo, bo przecież w razie czego to Ty wytaczasz komuś proces a nie odwrotnie :)
To przeczytaj GPLa. Licencja jest ważna wraz z oświadczeniem autora programu. W dokumentacji jest napisane że licencja GPL dotyczy programu. W kodzie LMSa są nasze oświadczenia że jest na GPL. Pokaż mi identyczne oświadczenia dla dokumentacji. -- Pozdrowienia, [ Marcin Król /Lexx lexx@polarnet.gliwice.pl ] [ GSM: +48504202454 GG: 652506 ICQ: 120579624 ] [ Per aspera ad astra Przez ciernie do gwiazd ]
8099
Wiek (w dniach)
8099
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król