6 Lut
2007
6 Lut
'07
03:06
Czesc, Zauwazylem, ze LMS (1.8.7) wystawiajac duplikaty faktur pomija oznaczenie oryginal/kopia, moim zdaniem duplikat powinien byc wystawiany w dwoch egzemplarzach, oryginal dla klienta, a kopia zostaje u wystawcy. W zalaczniku diff, ktory powoduje, ze po zaznaczeniu 'duplikat' wraz z 'kopia' lub 'oryginal' pojawia sie napis 'duplikat' oprocz org/kopia. pozdrowienia Andrzej
7081
Wiek (w dniach)
7081
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Andrzej Szreter