25 Lip
2006
25 Lip
'06
13:28
Skompilowałem i skonfigurowałem ggnotify jak trzeba i nie dostaję wiadomości na GG! :/ Jakaś podpowiedź? Może o czymś zapomniałem?
7278
Wiek (w dniach)
7278
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Konrad Cempura