4 Lis
2004
4 Lis
'04
23:37
radekp@poczta.internetdsl.pl napisał(a):
Witam,
Za html na liście oblewamy smołą i tarzamy w pierzu. Pozatym, platforma win32 nie jest wspierana. Pozatym, ktoś kiedyś uruchomił LMSa na EasyPHP. Pozatym, Baseciq chyba rozwija lms2 na win32. Pozatym, nie napisałeś nic o swoim systemie. Pozatym, na IIS się nie da. -- _ _ _ ___ | |_ | \/ |( __| http://www.|___)|_||_||___).rulez.pl Marcin 'Lexx' Król LMS Developer lexx@polarnet.gliwice.pl GG: 652506 Nie odpisuje na listy pisane w HTML.
7903
Wiek (w dniach)
7903
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Marcin Król