20 Cze
2003
20 Cze
'03
17:12
On Friday 20 of June 2003 16:33, you wrote:
Kolejny pomysł: pozbycie się statusu podłączony/odłączony/oczekujący
Proponujesz to w ogóle usunąć czy czymś zastąpić? U nas (LMS jest w fazie wprowadzania) jest to dosyć przydatny feature. Pozdrawiam -- Adam Szpakowski Gliwickie Stowarzyszene Internautow -"GSI" oddzial Nexus e-mail: worf@nexus.gliwice.pl
8404
Wiek (w dniach)
8404
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Adam Szpakowski