Re: Re: [lms]: Ogólnie o systemie.
On Sun, Jul 11, 2004 at 08:53:25PM +0200, Dawid Wójcicki wrote: [..]
Ja zadając moje pytanie nastawiałem się na kilkuraki rodzaj odpowiedzi: a) No pewnie, że jest podział pasma! I to jaki wypasiony! Testuj! b) No niby jest podział pasma, ale ciągle raczkuje... To jeszcze nie to, co można znaleźć w necie. c) Jest podział. Działa. Ale i tak bez własnoręcznej zabawy nic z tym nie zdziałasz.
A co ja dostałem? Ani a) ani b) ani c) tylko: Złodziej, Bezczelny, Oszust. No przepraszam, ale którędy głowa?
Odpowiedź c) http://lists.rulez.pl/lms/2004/3798.html -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | System Administrator @ Repcio.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Przemysław 'Repcio' Gubernat