26 Kwi
2004
26 Kwi
'04
10:52
Witam, Do maja coraz blizej, a przydaloby sie zwolonienie w fv, no i chetnie bym obejrzal nowe rozwiazania, bo dotad jedziemy na 1.2.0 Jakos tak w naturze mam korzystanie z wersji stable wszelakiego oprogramowania - nie pytajcie skad mi sie to wzielo bo nie wiem. No i ciekaw jestem czy wersja 1.3.3 pojawi sie przed 1-szym, czy mam atakowac wersje z CVSa i nie marudzic? -- [Rzeczywistość to fikcja...] Paweł "Puchacz" Purchalak puchacz101@poczta.onet.pl http://www.moded-kompz.net
8097
Wiek (w dniach)
8097
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Puchacz