Żarty, Żartami ale pomysł przedni :) I na pewno lms'owi by nie zaszkodził tylko pomógł :) -----Original Message----- From: lms-bounce@lists.rulez.pl [mailto:lms-bounce@lists.rulez.pl] On Behalf Of Przemysław 'Repcio' Gubernat Sent: Thursday, April 01, 2004 2:27 PM To: lms@lists.rulez.pl Subject: [lms] Re: Zamknięcie kodu On Thu, Apr 01, 2004 at 12:52:36PM +0200, Marcin Król wrote:
Witam,
Tak. No więc uważam że dobrze by było zamknąć kod LMSa, rozprowadzać go jako binarne paczki i brać za to opłaty. Jak uważacie?
Dobry żart na prima aprilis :) -- Szanuj admina swego, możesz mieć gorszego..... (c) 2000 Przemysław Gubernat IPv4://repcio@3575230515 IPv6://repcio@3ffe:8010:1c:beaf::2 +-=-=- Przemysław Gubernat <repcio@repcio.net> -=-=-=-=-=-=-+ | Network Administrator @ Repcio.NET & Trzebnica.NET | | Jestem twoim ostatecznym rozwiązaniem ! | +-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-+
uczestnicy (1)
-
Bartosz