23 Cze
2005
23 Cze
'05
10:43
Witaj Grzegorz, W Twoim liście datowanym 22 czerwca 2005 (23:45:53) można przeczytać:
jpk napisał(a):
Nie, jeszcze nie wysłałem. Wyślę ostatniego dnia terminu. Podam siebie. Ten termin juz minal. 60 od wejscia ustawy (dla dzialajacych) lub z dniem rozpoczecia dzialalnosci (dla nowych).
Oczywiście zrobię swój druczek pominę rubryki o posiadanych certach bo po ? Takiego wzoru nie ma nigdzie w ustawie ani nie ma nigdzie napisane w ustawie, że trzeba się czymkolwiek legitymować !!
a zauwazyles tam zdanie "na podstawie odrebnych przepisow" ?
Ludzka glupota nie zna granic.
Grzegorz Stanislawski
Tak racja, tylko co z tym fantem dalej? -- Pozdrowienia, kapral@buntownik.pl
7669
Wiek (w dniach)
7669
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
kapral@buntownik.pl