Re: Eleganckie przeładowanie w LMSie.
18 Lip
2006
18 Lip
'06
21:56
A.L.E.C napisał(a):
A tu masz opisane w czym był problem ;)
Aż dziw, że nie updatnęli, debianowcy jedni... :) -- . Przemyslaw Stanislaw Knycz JID:djrzulf@kol.net.pl . | Net/Sys Admin, PLD Developer, Mobile: +48 601391681 | | Apple & Sun Microsystems Reseller http://knycz.net/ | | OSBRiDGE Wireless Authorized Distributor && Support | `- To see tomorrow's PC, look at today's Macintosh -'
7282
Wiek (w dniach)
7282
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Przemysław Stanisław Knycz