Re: [lms] problem z zewnętrznymi IP dla komp. w sieci.
4 Gru
2006
4 Gru
'06
15:32
On Mon, 4 Dec 2006 11:11:26 +0100, Dariusz Kowalczyk wrote
Czy aby na pewno musi być przypisane zewnętrzne IP do interfejsu WAN-owego? Co w przypadku 4096 adresów IP? tylko nie mow ze chcesz natowac 4096 adresow !
Hehe - rozważania czysto akademickie cały czas są prowadzone ;-) Pozdrawiam.
7140
Wiek (w dniach)
7140
Ostatnia aktywność (w dniach)
0 komentarze
1 uczestnicy
uczestnicy (1)
-
Tomasz Chilinski